Bezoek onze andere websites

Log in

Contact

 

Nationaal voorzitster Manager Platteland en Beleid

Nik Van Gool
tel. 016/24 39 02
e-mail nvangool@ons.be
Lieve Vanotterdijk
tel. 0473/67 03 94
e-mail lvanotterdijk@ons.be

 

Secretariaat
 


 
Katia Vangoidtsenhoven
tel. 016/24 39 54
e-mail kvangoidtsenhoven@ons.be
 

 

Stafmedewerker KVLV-Agra
& coördinator Liv

Stafmedewerker KVLV-Agra
& coördinator Liv

   
An Deneffe
tel. 0477/97 48 55 
e-mail adeneffe@ons.be
Sarah Plasschaert
tel. 0477/97 48 56             
e-mail splasschaert@ons.be

 

KVLV-Agraconsulenten
 
Provincie Antwerpen, Limburg
en Vlaams-Brabant/regio Hageland
Provincie West-Vlaanderen 

Jorie Boyen
tel. 0473/21 96 97
e-mail jboyen@ons.be
Sylvie Decoutere
tel. 0473/55 50 87
e-mail sdecoutere@ons.be
   
Provincie Oost-Vlaanderen en
Provincie Vlaams-Brabant/
regio Halle-Vilvoorde

 
 
Patty De Keyzer
tel. 0495/21 22 14, 09/210 84 94
e-mail pdekeyzer@ons.be

 

Coördinator
Steunpunt Korte Keten

Projectmedewerker
Steunpunt Korte Keten

 
Ann Detelder
tel. 016/24 39 49 of 0473/20 85 46
e-mail steunpunthoeveproducten@ons.be
Clara Moeremans
tel. 016/24 39 48 of 0486/97 09 49
e-mail cmoeremans@ons.be

 

Projectmedewerker
Steunpunt Korte Keten

   
Bart Thoelen
tel. 0473/20 85 53
e-mail bthoelen@ons.be

   

 
   

 

 

Hier vind je de contactgegevens van KVLV.

 

 

Hoe bereik je ons?

Lees de wegbeschrijving naar ons hoofdkantoor in Wijgmaal.

 

 

Algemene contactgegevens

Hier vind je de adressen, telefoonnummers en e-mailadressen van het hoofdkantoor en onze provinciale kantoren.

 

 

Nuttige links

Hier vind je links van organisaties waar KVLV-Agra mee samenwerkt.