Decoraties in beton voor tuin en interieur

Maak je eigen betonnen decoratie voor in je huis of op je tuintafel.
Steek je handen uit de mouwen! Ga creatief aan de slag met recyclagemateriaal dat je gebruikt als mal voor het maken van betonnen objecten: theelichten, kommetjes, tuinschalen, bloempotjes…

Landelijk Praktijkatelier
Zoek waar je deze activiteit kan volgen
Straal
   
Van:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Tot:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
PAMEL
01-03-2016 19:30
Proeftuin Pamel (1760 Roosdaal)
HERENTHOUT
03-03-2016 19:00
GOC Ter Voncke (2270 Herenthout)
ST.-MARTENS-LENNIK
03-03-2016 19:30
Parochiezaal (1750 Sint-Martens-Lennik)
RETIE
07-03-2016 19:00
De Mantel (2470 Retie)
RELST
07-03-2016 19:30
Park van Relst (1910 Kampenhout)
HOOGSTRATEN
08-03-2016 19:00
Parochiecentrum Pax (2320 Hoogstraten)
ST.-MARIA-OUDENHOVE
10-03-2016 19:00
Ontmoetingscentrum (9620 Sint-Maria-Oudenhove (Zottegem))
GULLEGEM
10-03-2016 19:30
OC De Cerf (leskeuken) (8560 Gullegem)
DUFFEL ST.-MARTINUS
10-03-2016 19:30
2570 Duffel
NOORDSCHOTE
10-03-2016 19:30
't Klooster (8647 Noordschote)
WAARSCHOOT
15-03-2016 19:30
Cultureel Centrum (9950 Waarschoot)
RUIEN
22-03-2016 19:00
Zaal Volkswelzijn (9690 Ruien)
ESEN
23-03-2016 19:30
8600 Esen
AARTRIJKE
24-03-2016 19:30
Jonkhove (8211 Aartrijke)
LEDE
31-03-2016 19:30
Gemeentelijk Dienstencentrum (9340 Impe)
HAMME ZOGGE
04-04-2016 19:00
vroegere Bibliotheek Zogge (9220 Hamme (O.-Vl.))
STADEN
07-04-2016 19:30
Stationsgebouw (8840 Staden)
WESTREM
11-04-2016 19:00
Buurthuis (9230 Westrem)
MASSEMEN
11-04-2016 19:00
Buurthuis (9230 Westrem)
BAAL
11-04-2016 19:30
Parochiehuis (3128 Baal)
HUISE
12-04-2016 19:00
Gemeentecomplex (9750 Huise)
LIEZELE
12-04-2016 19:30
Polyvalente zaal (2870 Liezele)
RAMSEL
13-04-2016 19:30
KVLV-Lokaal (2230 Ramsel)
KORTENAKEN
13-04-2016 19:30
Boerderij Lemmens-Arnauts (3470 Kortenaken)
HEURNE
14-04-2016 19:00
Zaal Amigo (9700 Heurne)
KOOLSKAMP
14-04-2016 19:00
Magda Vanwalleghem (8851 Koolskamp)
KOBBEGEM
14-04-2016 19:30
Oude School (1730 Kobbegem)
GROTE-SPOUWEN
14-04-2016 19:30
Zaal 'Onder Ons' (3740 Grote-Spouwen)
LIER LISP
15-04-2016 19:30
De Lispenaar (2500 Lier)
LOMBARDSIJDE
18-04-2016 14:00
Voetbalkantine (8434 Lombardsijde)
ST.-JOB-IN-'T-GOOR
18-04-2016 19:30
De Lindeboom (Goorhof) (2960 Sint-Job-in-'t-Goor)
POLLARE
19-04-2016 19:30
Het Vilthuis (1540 Herne)
DENDERWINDEKE
20-04-2016 19:00
Het Vilthuis (1540 Herne)
ALKEN
20-04-2016 19:30
De hobbyzolder (3570 Alken)
MERCHTEM
21-04-2016 19:30
Loods Sergoyne (1785 Merchtem)
ORSMAAL
27-04-2016 19:00
Parochiecentrum (3350 Orsmaal-Gussenhoven)
VELDWEZELT
27-04-2016 19:30
Berenhof (3620 Veldwezelt)
LEISELE
28-04-2016 19:30
Gemeentelijke Feestzaal (8691 Leisele)
AALST (LIMB.)
03-05-2016 19:30
Box naast pastorij (3800 Aalst (Limb.))
ASSENEDE
10-05-2016 19:30
Mouton Annie (9960 Assenede)
ZANDE
11-05-2016 19:45
D'oude Pastorie (8680 Zande)
OUDENAKEN
12-05-2016 19:30
Parochiezaal (1600 Oudenaken)
KRUISEIK
12-05-2016 19:30
RAMON ANN (8940 Wervik)
DIKKELVENNE
17-05-2016 19:00
Bronnendal (9890 Dikkelvenne)
MESPELARE
19-05-2016 19:30
De Mespel (9200 Mespelare)
MOERBEKE-ATEMBEKE
20-05-2016 19:30
St. Catharinacollege (9500 Moerbeke)
GIJZEGEM
24-05-2016 19:00
Voetbalclub De Aap (9308 Gijzegem)
BULSKAMP
24-05-2016 19:30
Familie Dewicke (8630 Bulskamp)
WIJCHMAAL
24-05-2016 20:00
Den Tichel (3990 Wijchmaal)
GIJVERINKHOVE-HOOGSTADE
25-05-2016 19:00
't Ateljeetje (8690 Hoogstade)
GRIMMINGE
26-05-2016 19:30
Parochiale Zaal (9506 Grimminge)
ASSENT
31-05-2016 19:00
Oude jongensschool (3460 Assent)
RONSE
01-06-2016 19:00
De Spil (9600 Ronse)
NEVELE
01-06-2016 19:30
Sofie Van de Riviere (9850 Nevele)
GALMAARDEN
02-06-2016 19:00
Parochiezaal (1570 Galmaarden)
RELST
06-06-2016 13:30
Park van Relst (1910 Kampenhout)
VELDEGEM
07-06-2016 19:30
Callens (8210 Veldegem)
IDEGEM
09-06-2016 19:00
Die Crone (9506 Idegem)
OVERREPEN
16-06-2016 19:30
Schutterslokaal (3700 Overrepen (Kolmont))
BESELARE
05-07-2016 20:00
Soesen Roos (8980 Beselare)
LEERBEEK
05-09-2016 19:00
Het Vilthuis (1540 Herne)
KORTESSEM
20-09-2016 20:00
CC De Mozaïek (3720 Kortessem)
RENINGELST
21-09-2016 19:30
Rookop (8970 Reningelst)
MUNKZWALM
29-09-2016 19:30
Parochiaal Centrum (9630 Munkzwalm)
HEIKRUIS
05-10-2016 18:30
Cultureel Centrum (1670 Heikruis)
WIEKEVORST
06-10-2016 19:30
Bunker fam. Van Houdt (2222 Wiekevorst)
ONZE-LIEVE-VROUW-LOMBEEK
17-10-2016 19:00
Zaal Lombeekkring (1760 Onze-Lieve-Vrouw-Lombeek)
ZITTAART
15-11-2016 19:00
Bibberhol (2450 Meerhout)
MEEUWEN
15-11-2016 19:30
't Heem (3670 Meeuwen)
Toon kaart op volledige grootte
Sluit kaart op volledige grootte
Let op!
Instellingen zijn gevonden, maar niet volledig, contacteer een site beheerder om deze te vervolledigen.
Praktische info
{{voorwaarde.DisplayMember}}