Verrassend hip met chrysanten

Laat je verrassen door deze veelzijdige bloem want de chrysant is meer dan een herfst- of kerkhofbloem.
Wist je dat chrysanten symbool staan voor een lang en gelukkig leven, lang houdbaar zijn en het hele jaar rond verkrijgbaar? De perfecte snijbloem met een rijke symboliek. Met een kleurenpallet van geel, roze, paars tot groentinten en een ongelofelijk assortiment aan klein- en grootbloemige soorten, past ze in elk interieur.

Landelijk Praktijkatelier
Zoek waar je deze activiteit kan volgen
Straal
   
Van:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Tot:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
KOBBEGEM
12-04-2018 19:30
Oude School (1730 Kobbegem)
LOVENJOEL
16-04-2018 19:30
't Stichelke (3360 Lovenjoel)
NIEUWERKERKEN (O.-VL.)
02-05-2018 19:30
Parochiaal Centrum (9320 Nieuwerkerken)
ETTELGEM
03-05-2018 19:30
Sint-Eligiuszaal (8460 Ettelgem)
OUDENBURG i.s.m. afdeling ETTELGEM
03-05-2018 19:30
Sint-Eligiuszaal (8460 Ettelgem)
WESTKERKE i.s.m. afdeling ETTELGEM
03-05-2018 19:30
Sint-Eligiuszaal (8460 Ettelgem)
ROKSEM i.s.m. afdeling ETTELGEM
03-05-2018 19:30
Sint-Eligiuszaal (8460 Ettelgem)
KRUISEIK
07-05-2018 19:30
GC DE KNIPPELAAR (8940 Wervik)
NIEUWENHOVE
09-05-2018 19:15
Beukenhof (9506 Nieuwenhove)
HEULTJE
15-05-2018 19:00
De Merodezaal - Heultje (2260 Westerlo)
WELDEN
17-05-2018 19:30
Floreine (9700 Eine)
S HERENELDEREN
04-06-2018 19:30
Aldor (3700 's Herenelderen)
VELZEKE
06-09-2018 19:00
School De Vlinder (9620 Velzeke-Ruddershove)
BERLAAR
11-09-2018 19:00
Ontmoetingscentr Ballaer,Pauluszaal (2590 Berlaar)
RELEGEM
12-09-2018 14:00
Gemeentelijke basisschool Relegem (1731 Relegem)
AARTRIJKE
27-09-2018 19:30
Jonkhove (8211 Aartrijke)
MIJLBEKE AALST
01-10-2018 14:00
St.-Pauluszaal (9300 Aalst)
MELDERT (O.-VL.)
08-10-2018 19:30
Parochiecentrum (9310 Meldert (O.-Vl.))
BORCHTLOMBEEK
09-10-2018 19:00
GC Het Koetshuis (1760 Roosdaal)
IMPE
10-10-2018 19:00
Parochiaal Centrum St. Denijs (9340 Impe)
DEINZE
10-10-2018 19:00
Zaal De Volkskring (9800 Deinze)
HULDENBERG
10-10-2018 19:00
Parochiezaal Pastoorsbos (3040 Huldenberg)
ALKEN TERKOEST
10-10-2018 19:30
d'Erckenteelcentrum (3570 Alken)
GRIMBERGEN
11-10-2018 19:30
Charleroyhoeve (1850 Grimbergen)
HEIST-OP-DEN-BERG
11-10-2018 19:30
Withofke (2220 Heist-op-den-Berg)
ERTVELDE
12-10-2018 19:00
Parochiaal Centrum (9940 Ertvelde)
AALST ST.-ANNA
16-10-2018 19:00
De Weeg (9300 Aalst)
TILDONK
16-10-2018 19:30
Familia (3150 Tildonk)
BEERVELDE
17-10-2018 19:00
Sfeervelde (9080 Beervelde)
BRUGGE ST.-PIETER
17-10-2018 19:00
PC De Toren (8000 Brugge)
WOLFSDONK
17-10-2018 19:00
Ons lokaaltje (oude jongensschool) (3201 Langdorp)
ST.-ULRIKS-KAPELLE
17-10-2018 19:00
Zaal Sint-Ulrik (1700 Sint-Ulriks-Kapelle)
ZELLIK
17-10-2018 19:30
Parochiehuis St. Bavo (1731 Zellik)
HULSHOUT
17-10-2018 19:30
PASTORIJ (2235 Hulshout)
MILLEN
17-10-2018 19:30
PCC Millen (3770 Millen)
LOKEREN HEIENDE
18-10-2018 19:00
Trefpunt (9160 Lokeren)
RILLAAR
18-10-2018 19:00
Parochiecentrum (3202 Rillaar)
GELLIK
18-10-2018 19:30
Ontmoetingscentrum 't Kloester (3620 Gellik)
OOSTVLETEREN
18-10-2018 19:30
De Sceure (8640 Oostvleteren)
BESELARE
18-10-2018 19:30
OC De Leege Platse (8980 Beselare)
RELST
18-10-2018 19:30
Park van Relst (1910 Kampenhout)
HAASDONK
22-10-2018 19:00
Polyzaal (achter nieuw gemeentehuis (9120 Haasdonk)
VOORDE
22-10-2018 19:30
Sted. Basisschool (9400 Voorde)
ZWIJNAARDE
22-10-2018 19:30
Nieuwe Melac (9052 Zwijnaarde)
LAUW
22-10-2018 19:30
Parochiezaal (3700 Lauw)
MEERBEEK
22-10-2018 19:30
OC Atrium (3078 Meerbeek)
MEENSEL-KIEZEGEM
22-10-2018 19:30
Ontmoetingscentrum (3391 Meensel-Kiezegem)
DROESHOUT
22-10-2018 19:30
Parochiezaal Droeshout (1745 Opwijk)
OOSTDUINKERKE
22-10-2018 20:00
Westhoeve (8670 Wulpen)
HEUSDEN (O.-VL.)
23-10-2018 13:30
Creazaal, Basisschool De Parel (9070 Heusden (O.Vl.))
HEKELGEM
23-10-2018 19:30
De Patro (1790 Hekelgem)
PETEGEM AAN DE SCHELDE
24-10-2018 00:00
Kantine Domein De Ghelinck (9790 Wortegem-Petegem)
MOORSEL (O.-VL.)
24-10-2018 19:00
Trefcentrum (9310 Moorsel)
DEURLE-LATEM
24-10-2018 19:00
OC de Oase (9830 Sint-Martens-Latem)
ST.-PAUWELS
24-10-2018 19:00
Den Beneen (9170 Sint-Pauwels)
KLEIT MALDEGEM
24-10-2018 19:00
Sint- Vincentiuskring (9990 Maldegem)
MONTENAKEN
24-10-2018 19:00
KVLV-Lokaal (3890 Montenaken)
RAMSEL
24-10-2018 19:30
KVLV-Lokaal (2230 Ramsel)
KONINKSEM
24-10-2018 19:30
Parochiaal Centrum (3700 Koninksem)
HAKENDOVER
24-10-2018 19:30
Pastorij Hakendover (3300 Hakendover)
HULSHOUT
24-10-2018 19:30
PASTORIJ (2235 Hulshout)
DAMME
25-10-2018 19:00
't Schuurtje (8340 Damme)
BUDINGEN
25-10-2018 19:00
Bungeneer (Parochiecentrum) (3440 Budingen)
KLEINE-SPOUWEN
25-10-2018 19:30
Ontmoetingscentrum Amandus (3740 Kleine-Spouwen)
ZELE
25-10-2018 19:30
Parochiecentrum (9240 Zele)
ST.-KRUIS-WINKEL
25-10-2018 19:30
Open Huis Winkele (9042 Sint-Kruis-Winkel)
NOORDSCHOTE
25-10-2018 19:30
't Klooster (8647 Noordschote)
ADEGEM
25-10-2018 19:30
Zaal Els Claeys (9991 Adegem)
WILSELE-PUTKAPEL
25-10-2018 19:30
Vrije basisschool Wilsele-Putkapel (3012 Wilsele)
MALEIZEN
25-10-2018 19:30
De Rank (3090 Overijse)
APPELTERRE
25-10-2018 19:30
Zaal PAX (9400 Appelterre-Eichem)
SCHAFFEN
25-10-2018 19:30
O.C. Scafnis (3290 Schaffen)
KEERBERGEN
25-10-2018 19:30
GC Den Bussel (3140 Keerbergen)
POPERINGE
25-10-2018 19:30
't Boeketje (8970 Poperinge)
BRUSSEGEM
25-10-2018 19:30
Gemeenschapslokalen (1785 Brussegem)
HELDERGEM
26-10-2018 19:00
HOC De Fransman (9450 Haaltert)
STRIJLAND
26-10-2018 19:30
Zaal Edele Brabant (1755 Gooik)
ROESELARE
29-10-2018 19:00
CM lokaal (8800 Roeselare)
BOECHOUT
29-10-2018 19:00
Bistlokaal (2530 Boechout)
SINT-DENIJS
29-10-2018 19:00
OC Ter Streye (8554 Sint-Denijs)
KASTEL
29-10-2018 19:00
OC De Reiger (9220 Moerzeke)
ELEWIJT
29-10-2018 19:30
Pastorie (1982 Elewijt)
MOL ACHTERBOS
29-10-2018 19:30
Parochiecentrum Ten Aerenkorf (2400 Mol)
TORHOUT ST.-HENRICUS
29-10-2018 19:30
Parochiezaal (8820 Torhout)
SERSKAMP
29-10-2018 19:30
Jeugdheem (9260 Serskamp)
WINTERSHOVEN
29-10-2018 19:30
Parochiaal Centrum De Bron (3722 Wintershoven)
PELLENBERG
29-10-2018 19:30
Pastorij (3212 Pellenberg)
POLLARE
30-10-2018 19:00
Parochiaal Centrum (9401 Pollare)
GOOIK
30-10-2018 19:30
Niko-centrum (1755 Gooik)
VERREBROEK
30-10-2018 19:30
Ontmoetingscentrum (9130 Verrebroek)
EIGENBILZEN
30-10-2018 19:30
Parochiezaal (3740 Eigenbilzen)
JABBEKE
30-10-2018 19:30
CHRISTIAEN MARIA (8490 Jabbeke)
LOKEREN
31-10-2018 14:00
Parochiezaal Ter Oude Kerke (9160 Lokeren)
BERLAAR
13-11-2018 19:00
Ontmoetingscentr Ballaer,Pauluszaal (2590 Berlaar)
OUD-TURNHOUT
13-11-2018 19:30
Klooster (2360 Oud-Turnhout)
OUD-TURNHOUT
14-11-2018 13:00
Klooster (2360 Oud-Turnhout)
HEUSDEN (LIMB.)
14-11-2018 19:00
De Kring (3550 Heusden (Limb.))
ST.-GORIKS-OUDENHOVE
21-11-2018 19:30
Ontmoetingscentrum (9620 Sint-Goriks-Oudenhove)
ZWANEVEN
12-12-2018 19:00
Jeugdlokaal (2360 Oud-Turnhout)
BERLAAR
18-12-2018 19:00
Ontmoetingscentr Ballaer,Pauluszaal (2590 Berlaar)
Toon kaart op volledige grootte
Sluit kaart op volledige grootte
Let op!
Instellingen zijn gevonden, maar niet volledig, contacteer een site beheerder om deze te vervolledigen.
Praktische info
{{voorwaarde.DisplayMember}}