ShareFair 2018

Meimaand is deelmaand! KVLV-groepen organiseren in heel Vlaanderen ShareFairs, gezellige geef- en deelevenementen.
Zin om ook te delen, te ruilen, weg te geven, te swishen, te proeven van een potluckdiner of te kuieren op een weggeefplein? Kom de sfeer opsnuiven en zoek een ShareFair in jouw buurt.

Op een ShareFair staan delen en geven in een leuke en gezellige sfeer centraal. Je kunt er spullen en diensten delen en weggeven die je zelf te veel hebt.
Zoek waar je deze activiteit kan volgen
Straal
   
Van:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Tot:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
ASTENE
23-05-2018 07:00
Ter Leie (9800 Astene)
OUDENAKEN
23-05-2018 09:00
kerkportaal Oudenaken (1600 Oudenaken)
BERLAAR HEIKANT
23-05-2018 14:00
Wandelbos Averechten Hallaar (2220 Heist-op-den-Berg)
DADIZELE
23-05-2018 16:00
PC Den Ommeganck (8890 Dadizele)
HAMONT-LO
23-05-2018 20:00
3930 Hamont
ZELE
24-05-2018 09:00
Parochiecentrum (9240 Zele)
MEERDAAL
25-05-2018 01:00
Secretariaat Blanden (3052 Blanden)
OOSTVLETEREN i.s.m. afdeling WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
POPERINGE i.s.m. afdeling WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
PROVEN i.s.m. afdeling WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
RENINGELST i.s.m. afdeling WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
ROESBRUGGE HARINGE i.s.m. afdeling WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
WESTVLETEREN i.s.m. afdeling WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
WOESTEN i.s.m. afdeling WATOU
25-05-2018 07:00
Sint-Bertinuskerk (8970 Poperinge)
PULDERBOS
25-05-2018 14:00
SCHOOL (2242 Pulderbos)
RUISBROEK
25-05-2018 19:00
Dienstencentrum De Ark (2870 Ruisbroek (Antw.))
IZENBERGE
25-05-2018 19:30
De Brikerij (8691 Izenberge)
AALTER i.s.m. afdeling LOTENHULLE
26-05-2018 08:00
Boerenmarkt (9880 Aalter)
AALTER BRUG i.s.m. afdeling LOTENHULLE
26-05-2018 08:00
Boerenmarkt (9880 Aalter)
ST.-MARIA-AALTER i.s.m. afdeling LOTENHULLE
26-05-2018 08:00
Boerenmarkt (9880 Aalter)
LOTENHULLE
26-05-2018 08:00
Boerenmarkt (9880 Aalter)
GRUITRODE
26-05-2018 08:00
Cultuurpunt (3670 Gruitrode)
HAMME ST.-ANNA
26-05-2018 08:12
Manta (9250 Waasmunster)
RUITERSKERK WAASMUNSTER i.s.m. afdeling HAMME ST.-ANNA
26-05-2018 08:12
Manta (9250 Waasmunster)
GALMAARDEN
26-05-2018 09:00
Baljuwhuis (1570 Galmaarden)
VLIJTINGEN
26-05-2018 09:00
Mheerplaats (3770 Vlijtingen)
GLABBEEK
26-05-2018 09:00
3380 Glabbeek-Zuurbemde
PUTTE
26-05-2018 10:00
Dienstencentrum (2580 Putte)
EVERGEM
26-05-2018 10:00
POC Evergem (9940 Evergem)
DEFTINGE i.s.m. afdeling ST.-MARIA-LIERDE
26-05-2018 10:00
Bibliotheek (9572 Sint-Martens-Lierde)
ST.-MARIA-LIERDE
26-05-2018 10:00
Bibliotheek (9572 Sint-Martens-Lierde)
ZANDHOVEN
26-05-2018 10:00
Afspanning Sint-Christoffel (2240 Zandhoven)
TERLANEN
26-05-2018 10:00
OC Den Turf (3090 Overijse)
MILLEN
26-05-2018 11:00
PCC Millen (3770 Millen)
HEUSDEN (LIMB.)
26-05-2018 11:00
Bibliotheek (3550 Heusden-Zolder)
EVERSEL
26-05-2018 12:00
Jeugdlokalen (3550 Heusden-Zolder)
HERENTHOUT
26-05-2018 13:00
Huis Driane (2270 Herenthout)
BOEZINGE
26-05-2018 13:30
OC Ten Vrielande (8904 Boezinge)
TONGERLO
26-05-2018 13:30
Domein Den Asberg (2260 Westerlo)
HEULTJE i.s.m. afdeling TONGERLO
26-05-2018 13:30
Domein Den Asberg (2260 Westerlo)
VOORTKAPEL i.s.m. afdeling TONGERLO
26-05-2018 13:30
Domein Den Asberg (2260 Westerlo)
ZOERLE-PARWIJS i.s.m. afdeling TONGERLO
26-05-2018 13:30
Domein Den Asberg (2260 Westerlo)
VINKT
26-05-2018 14:00
W en Zorgcentrum St.-Franciscus (9800 Vinkt)
HEULE
26-05-2018 14:00
DC De Zevenkamer (8501 Heule)
MUNKZWALM
26-05-2018 14:00
Zwalmbeekhoeve - Verniest Mieke (9630 Zwalm)
GROTE-HEIDE NEERPELT
26-05-2018 14:00
Parochiecentrum Pax (3910 Neerpelt)
EGEM
26-05-2018 15:00
De Akker (8740 Egem)
KLEIT MALDEGEM
26-05-2018 15:00
Parochiesecretariaat (9990 Maldegem)
MOREGEM
26-05-2018 18:00
Schoolke (9790 Moregem)
KAMPENHOUT
27-05-2018 08:00
Centrum (1910 Kampenhout)
HAMME (O.-VL.)
27-05-2018 09:00
Meulenbroeksite (9220 Hamme (O.-Vl.))
DRONGEN
27-05-2018 09:00
Horen, zien en proeven (9031 Drongen)
LEKE
27-05-2018 09:00
Lecca (8600 Leke)
OVERBROEK
27-05-2018 09:30
Dorpsplein Overbroek (2960 Brecht)
SCHOONBROEK
27-05-2018 10:00
2470 Retie
VIERSEL
27-05-2018 10:00
Parochiecentrum (2240 Viersel)
PITTEM
27-05-2018 10:00
Kerk (8740 Pittem)
HEUSDEN (O.-VL.)
27-05-2018 10:00
Kollebloem (9070 Heusden (O.Vl.))
ST.-HUIBRECHTS-LILLE
27-05-2018 10:00
B&B Franciscushof (3910 Sint-Huibrechts-Lille)
NEDEROKKERZEEL
27-05-2018 10:00
Kerk Nederokkerzeel (1910 Nederokkerzeel)
BEVERLO
27-05-2018 10:00
PC De Schans (3581 Beverlo)
HULSHOUT
27-05-2018 11:00
PASTORIJ HULSHOUT (2235 Hulshout)
HERNE
27-05-2018 11:00
Parochiaal centrum (1540 Herne)
RIEMST
27-05-2018 13:00
't Paenhuys (3770 Riemst)
KEMZEKE
27-05-2018 13:00
Zaaltje Oude School aan kerkplein (9190 Kemzeke)
KINROOI
27-05-2018 13:00
Basisschool (3640 Kinrooi)
BUKEN i.s.m. afdeling SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
1910 Buken
KAMPENHOUT i.s.m. afdeling SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
1910 Kampenhout
RELST i.s.m. afdeling SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
1910 Kampenhout
HEVER i.s.m. afdeling SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
3191 Hever
SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
3191 Hever
KEERBERGEN i.s.m. afdeling SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
3140 Keerbergen
TILDONK i.s.m. afdeling SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
3150 Tildonk
WAKKERZEEL i.s.m. afdeling SCHIPLAKEN
27-05-2018 13:30
3150 Haacht
OOSTWINKEL
27-05-2018 14:00
Netelvuur (9931 Oostwinkel)
HAMME H.-FAMILIE
27-05-2018 14:00
Familiazaal (9220 Hamme (O.-Vl.))
GROOT-BIJGAARDEN
27-05-2018 14:00
Welzijnscampus (1702 Groot-Bijgaarden)
ST.-MARTENS-BODEGEM i.s.m. afdeling GROOT-BIJGAARDEN
27-05-2018 14:00
Welzijnscampus (1702 Groot-Bijgaarden)
MELSELE
27-05-2018 14:00
Gaverland (9120 Melsele)
HEKELGEM
27-05-2018 15:00
De Patro (1790 Hekelgem)
TIEGEM-KASTER
27-05-2018 15:00
Jericho (8573 Tiegem)
LEBBEKE H.-KRUIS
28-05-2018 10:00
Parochiezaal (9280 Lebbeke)
RUITERSKERK WAASMUNSTER i.s.m. afdeling OUDENBOS
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
EKSAARDE i.s.m. afdeling OUDENBOS
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
LOKEREN i.s.m. afdeling OUDENBOS
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
DOORSLAAR i.s.m. afdeling OUDENBOS
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
LOKEREN HEIENDE i.s.m. afdeling OUDENBOS
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
LOKEREN HEIRBRUG & DAKNAM i.s.m. afdeling OUDENBOS
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
OUDENBOS
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
RUITERSKERK WAASMUNSTER i.s.m. afdeling LOKEREN HEIENDE
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
EKSAARDE i.s.m. afdeling LOKEREN HEIENDE
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
LOKEREN i.s.m. afdeling LOKEREN HEIENDE
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
DOORSLAAR i.s.m. afdeling LOKEREN HEIENDE
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
LOKEREN HEIENDE
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
LOKEREN HEIRBRUG & DAKNAM i.s.m. afdeling LOKEREN HEIENDE
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
OUDENBOS i.s.m. afdeling LOKEREN HEIENDE
28-05-2018 19:30
Verloren Bos (9160 Lokeren)
BERLARE
29-05-2018 14:00
Woonzorgcentrum TER MEERE (9290 Overmere)
ASSENT
31-05-2018 17:00
Dorpsplein Assent (3460 Assent)
ST.-ULRIKS-KAPELLE
28-07-2018 13:00
1700 Sint-Ulriks-Kapelle
KOOLSKAMP
21-10-2018 09:00
CC 't Zonneke (8851 Koolskamp)
MOORSEL (O.-VL.)
24-11-2018 17:00
De Kring (9300 Aalst)
Toon kaart op volledige grootte
Sluit kaart op volledige grootte
Let op!
Instellingen zijn gevonden, maar niet volledig, contacteer een site beheerder om deze te vervolledigen.
Praktische info
{{voorwaarde.DisplayMember}}