Italiaanse favorieten

De Italianen veroverden met hun klassiekers de hele wereld. Maak de Italiaanse mama in jezelf wakker en maak enkele favorieten gewoon zelf!
Dè Italiaanse keuken bestaat niet. Elke regio, zelfs elke stad heeft zo haar eigen specialiteiten. Van het Noorden tot het Zuiden een bonte verzameling van overheerlijke gerechten. Toch is er een duidelijk gemeenschappelijk uitgangspunt: met slechts enkele superverse lokale ingrediënten toveren de Italianen de heerlijkste maaltijden op tafel.

Landelijk Praktijkatelier
Zoek waar je deze activiteit kan volgen
Straal
   
Van:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Tot:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
UITKERKE
10-01-2019 19:00
De Kerkewegel (8370 Blankenberge)
NIEUWMUNSTER
14-01-2019 19:00
De Bommel (8377 Nieuwmunster)
MANNEKENSVERE
21-01-2019 19:00
Oud gemeentehuis (8433 Mannekensvere)
ZUIDSCHOTE
21-01-2019 19:30
Ontmoetingscentrum (8904 Zuidschote)
MERELBEKE
21-01-2019 19:30
CM Merelbeke (9820 Merelbeke)
MERKSPLAS
22-01-2019 13:00
Gemeenschapscentrum (2330 Merksplas)
WESTKERKE
22-01-2019 13:30
Sint-Audomarusheem (8460 Westkerke)
TORHOUT ST.-HENRICUS
22-01-2019 19:00
Parochiezaal (8820 Torhout)
MERKSPLAS
22-01-2019 19:00
Gemeenschapscentrum (2330 Merksplas)
TONGERLO (LIMB.)
22-01-2019 19:30
Parochiezaal (3960 Tongerlo (Limb.))
RIJKEVORSEL
23-01-2019 13:00
Bevers Jeanny (2310 Rijkevorsel)
OOIKE
23-01-2019 19:00
Oud Schooltje (9790 Ooike (Wortegem-Petegem))
RIJKEVORSEL
23-01-2019 19:30
Bevers Jeanny (2310 Rijkevorsel)
TERALFENE
23-01-2019 19:30
Parochiezaal (1790 Teralfene)
BOCHOLT
24-01-2019 19:30
GC De Kroon (3950 Bocholt)
ST.-KATELIJNE-WAVER
28-01-2019 19:30
't Grom (2860 Sint-Katelijne-Waver)
VLIJTINGEN
28-01-2019 19:30
Parochiaal Centrum (3770 Vlijtingen)
ICHTEGEM
28-01-2019 19:45
De Somme (8480 Ichtegem)
AALBEKE
28-01-2019 20:00
OC Aalbeke (8511 Aalbeke)
HEPPENEERT
29-01-2019 19:00
Parochiezaal 'De Kaartridder' (3680 Maaseik)
ACHEL
29-01-2019 19:30
Michielshof (3930 Achel)
BREE
30-01-2019 19:00
Sociaal Centrum (3960 Bree)
GUIGOVEN
30-01-2019 19:30
Ida Achten (3723 Guigoven)
BEERVELDE
31-01-2019 19:30
Sfeervelde (9080 Beervelde)
MOERE
04-02-2019 19:00
Ontmoetingscentrum Moere (8470 Moere)
BORCHTLOMBEEK
05-02-2019 19:00
Ontmoetingscentrum (1761 Borchtlombeek)
MEERHOUT
05-02-2019 19:30
Gildenhuis (2450 Meerhout)
VOORSHOVEN
05-02-2019 19:30
Ontmoetingshuis (3680 Neeroeteren)
SCHUIFERSKAPELLE
06-02-2019 13:30
Club 77 (8700 Schuiferskapelle)
LAARNE
06-02-2019 14:00
keistraat (9270 Laarne)
OPOETEREN
06-02-2019 19:00
Ontmoetingshuis 'De Riet' (3680 Opoeteren)
ROTEM
06-02-2019 19:00
Parochiecentrum Rotem (3650 Dilsen-Stokkem)
LAARNE
06-02-2019 19:00
keistraat (9270 Laarne)
BERTEM
06-02-2019 19:30
Ons Huis (3060 Bertem)
SCHUIFERSKAPELLE
06-02-2019 19:30
Club 77 (8700 Schuiferskapelle)
OVERREPEN
07-02-2019 13:00
Schutterslokaal (3700 Overrepen (Kolmont))
OVERREPEN
07-02-2019 19:30
Schutterslokaal (3700 Overrepen (Kolmont))
KUMTICH
12-02-2019 19:00
VZW Centrum Kumtich (3300 Kumtich)
HOUTEM VEURNE
12-02-2019 19:00
OC De Troenke (8630 Houtem (W.-Vl.))
KURINGEN
12-02-2019 19:30
Gildezaal (3511 Kuringen)
EINE
12-02-2019 19:30
De Kring (9700 Eine)
ST.-PIETERS-RODE
13-02-2019 19:00
Kloosterhof (3220 Sint-Pieters-Rode)
DORNE
13-02-2019 19:30
Jeugdhuis De Kick (3680 Opoeteren)
BOECHOUT
14-02-2019 19:00
2530 Boechout
LOENHOUT
14-02-2019 19:30
Chirolokaal Loenhout (2990 Loenhout)
HOUTAVE
18-02-2019 13:30
Zaal de Maere (8377 Houtave)
ZEDELGEM
18-02-2019 19:00
't Kloosterhof (8210 Zedelgem)
NIEUWKERKEN-WAAS
18-02-2019 19:30
OC 't Klooster (9120 Vrasene)
ST.-LAUREINS
18-02-2019 19:30
Plattelandscentrum (9980 Sint-Laureins)
VELDEGEM
19-02-2019 19:30
Parochiaal centrum (8210 Veldegem)
MEENSEL-KIEZEGEM
20-02-2019 19:30
Ontmoetingscentrum (3391 Meensel-Kiezegem)
PUTTE
21-02-2019 19:00
Muziekacademie (2580 Putte)
ST.-MARTENS-LENNIK
21-02-2019 19:00
Parochiezaal (1750 Sint-Martens-Lennik)
WUUSTWEZEL
21-02-2019 19:30
DE ARK - PC St.-Godelieve (2990 Wuustwezel)
AALST (LIMB.)
21-02-2019 19:30
Gemeentelijke Feestzaal (3800 Aalst (Limb.))
KONTICH KAZERNE
21-02-2019 19:30
Parochiezaal Pronkenborg (2550 Kontich)
KLEINE-BROGEL
21-02-2019 19:30
Ontmoetingscentrum (3990 Kleine-Brogel)
NIEUWKERKEN-WAAS
25-02-2019 13:00
OC 't Klooster (9120 Vrasene)
BREDENE
25-02-2019 14:00
Cappelrie (8450 Bredene)
OOSTNIEUWKERKE
25-02-2019 19:30
Zaal Zonneheem (8840 Oostnieuwkerke)
EKSEL
26-02-2019 00:00
eetzaal De Viejool (3941 Eksel)
ST.-PIETERS-LEEUW
26-02-2019 19:00
C.C. Merselborre (1602 Vlezenbeek)
KASTEL
26-02-2019 19:00
OC De Reiger (9220 Moerzeke)
SPALBEEK
26-02-2019 19:30
Eneide (3510 Kermt)
WIJCHMAAL
26-02-2019 19:30
BUSO ST-Elisabeth (3990 Wijchmaal)
RENINGE
26-02-2019 19:30
OC Reninge (8647 Reninge)
GITS
27-02-2019 19:00
't Chringhene (8830 Gits)
HENIS
27-02-2019 19:00
Ontmoetingscentrum De Meir (3700 Henis)
HERSELT
27-02-2019 19:00
Vrijetijdscentrum De Mixx (2230 Herselt)
GEEL LARUM
27-02-2019 19:30
Parochiecentrum (2440 Geel)
GRUITRODE
27-02-2019 19:30
Cultuurpunt (3670 Gruitrode)
LIPPELO
27-02-2019 19:30
Parochiezaal St-Stefaan (2890 Lippelo)
MELDERT (O.-VL.)
27-02-2019 19:30
Parochiecentrum (9310 Meldert (O.-Vl.))
ROESELARE
28-02-2019 14:00
De Zilverlink (8800 Rumbeke)
ROESELARE
28-02-2019 19:00
De Zilverlink (8800 Rumbeke)
ASSENEDE
28-02-2019 19:00
Het Ooievaarsnest - VBS (9960 Assenede)
DENDERWINDEKE
28-02-2019 19:30
PC Trefpunt Winnik (9400 Denderwindeke)
VELLE TEMSE
28-02-2019 19:30
Parochiezaal (9140 Temse)
STEENKERKE
28-02-2019 19:45
Gemeenteschool, Refter (8630 Steenkerke (W.-Vl.))
PEPINGEN
01-03-2019 19:00
Parochiezaal (Polyvalente zaal Harten Troef) (1670 Pepingen)
BOOISCHOT
04-03-2019 13:00
Parochiezaal (2221 Booischot)
KAMPENHOUT
04-03-2019 19:30
Zaal Pax (1910 Kampenhout)
ST.-ANTONIUS
05-03-2019 00:00
Catharinahuis (2980 Zoersel)
ZANDHOVEN
05-03-2019 19:00
KLJ-lokaal (2240 Zandhoven)
DONK MALDEGEM
05-03-2019 19:30
De Poermolen (9990 Maldegem)
OPHASSELT
05-03-2019 20:00
De Garve (9500 Ophasselt)
MASSENHOVEN
06-03-2019 19:00
Stefancentrum (2240 Massenhoven)
BOUWEL
06-03-2019 19:30
Parochiezaal (2288 Bouwel)
ASPER
07-03-2019 13:30
Parochiaal Centrum (9890 Asper)
ZERKEGEM
07-03-2019 13:30
Sarkoheem (8490 Zerkegem)
BOECHOUT
07-03-2019 19:00
Gildenhuis (2530 Boechout)
HOOGLEDE ST.-JOZEF
07-03-2019 19:00
Zaal Geitenhove (8830 Hooglede)
POEKE
07-03-2019 19:00
Ontmoetingscentrum (9880 Poeke)
ASPER
07-03-2019 19:30
Parochiaal Centrum (9890 Asper)
S GRAVENWEZEL
11-03-2019 13:00
Dorpshuis (2970 's Gravenwezel)
HOFSTADE (O.-VL.)
11-03-2019 19:00
Parochiaal Centrum (9308 Hofstade (O.-Vl.))
SCHRIEK
11-03-2019 19:00
Parochiecentrum (2223 Schriek)
BERLAAR HEIKANT
11-03-2019 19:00
Zaal Familia (2590 Berlaar)
BOVEKERKE
11-03-2019 19:30
d'Oude Schole (8680 Bovekerke)
ETIKHOVE
11-03-2019 19:30
PAROCHIEZAAL ETIKHOVE (9680 Etikhove)
PELLENBERG
11-03-2019 19:30
Kleine parochiezaal (3212 Pellenberg)
ZITTAART
12-03-2019 19:00
Parochiezaal Zittaart (2450 Meerhout)
VECHMAAL
12-03-2019 19:00
Ontmoetingscentrum (3870 Vechmaal)
HEIST-OP-DEN-BERG
12-03-2019 19:00
zaal Withof (keuken) (2220 Heist-op-den-Berg)
IMPE
12-03-2019 19:00
Parochiaal Centrum St. Denijs (9340 Impe)
ITTERBEEK
12-03-2019 19:00
Parochialelokalen (1701 Itterbeek)
DIKKELVENNE
12-03-2019 19:00
Borgwalhoeve (9890 Vurste)
POEDERLEE
13-03-2019 00:00
de Kouter (2275 Poederlee)
RILLAAR
13-03-2019 13:00
Parochiecentrum (3202 Rillaar)
HEIST-OP-DEN-BERG
13-03-2019 19:00
zaal Withof (keuken) (2220 Heist-op-den-Berg)
ZELE
13-03-2019 19:30
Parochiecentrum (9240 Zele)
ST.-BRIXIUS-RODE
13-03-2019 19:30
De Parel Parochiiezaal St.Brixius-Rode (1860 Meise)
PIRINGEN
13-03-2019 19:30
Parochiezaal (3700 Piringen (Tongeren))
BIKSCHOTE
13-03-2019 19:30
Mariazaal (8920 Bikschote)
BEVEREN-WAAS
14-03-2019 13:30
CC Ter Vesten (9120 Beveren-Waas)
RONSELE
14-03-2019 19:00
Parochiezaal (9932 Ronsele)
BEVEREN-WAAS
14-03-2019 19:30
Cult. Centrum Ter Vesten (9120 Beveren-Waas)
WORTEL
14-03-2019 19:30
Zaal Trefpunt (2323 Wortel)
RAMSEL
18-03-2019 13:00
KVLV-Lokaal (2230 Ramsel)
MARKE
18-03-2019 13:30
Ontmoetingscentrum (8510 Marke)
KERKOM (BRAB.)
18-03-2019 19:00
boerenzaal (3370 Boutersem)
MARKE
18-03-2019 19:00
Ontmoetingscentrum (8510 Marke)
ST.-PAUWELS
18-03-2019 19:00
Den Beneen (9170 Sint-Pauwels)
RAMSEL
18-03-2019 19:30
KVLV-Lokaal (2230 Ramsel)
WIEKEVORST
18-03-2019 19:30
Gildenhuis (2222 Wiekevorst)
ALKEN
18-03-2019 19:30
Gemeenschapscentrum Sint-Jorisheem (3570 Alken)
NIEL
19-03-2019 00:00
Lindenhof (3890 Niel-bij-Sint-Truiden)
WERM
19-03-2019 00:00
Het Werm huis (3730 Hoeselt)
OOSTHAM
19-03-2019 13:00
Kristoffelheem (3945 Oostham)
ZONDEREIGEN
19-03-2019 13:00
Parochiezaal (2387 Baarle-Hertog)
MALEIZEN
19-03-2019 13:00
De Rank (3090 Overijse)
LINT
19-03-2019 13:15
OC De Witte Merel (2547 Lint)
ZELLIK
19-03-2019 13:30
't Mankement (1731 Zellik)
HOUTEM (BRAB.)
19-03-2019 19:00
Parochiehuis (1800 Vilvoorde)
BASSEVELDE
19-03-2019 19:00
Parochiezaal (9968 Bassevelde)
MOERZEKE
19-03-2019 19:00
Ontmoetingscentrum 'De Vrede' (9220 Moerzeke)
ROESBRUGGE HARINGE
19-03-2019 19:00
OC Karel De Blauwer (8972 Roesbrugge-Haringe)
ZONDEREIGEN
19-03-2019 19:30
Parochiezaal (2387 Baarle-Hertog)
GODSHEIDE
19-03-2019 19:30
Malpertuus (3500 Hasselt)
IZENBERGE
19-03-2019 19:30
't Spaans Kwartier (8691 Izenberge)
LOKEREN
19-03-2019 19:30
Alderande (9160 Lokeren)
BOLDERBERG
19-03-2019 19:30
Witte Zaal (3550 Zolder)
LANGEMARK ST.-JULIAAN
20-03-2019 19:00
OC Hazebrug (8920 Langemark-Poelkapelle)
GIJZENZELE
20-03-2019 19:15
Zaaltje (9860 Gijzenzele)
MILLEN
20-03-2019 19:30
PCC Millen (3770 Millen)
KORTESSEM
20-03-2019 19:30
CC De Mozaiek (3720 Kortessem)
WAREGEM
21-03-2019 13:30
OC Nieuwenhove (8790 Waregem)
WAREGEM
21-03-2019 19:00
OC Nieuwenhove (8790 Waregem)
VLADSLO
21-03-2019 19:00
De Zwaan (8600 Vladslo)
KOZEN
21-03-2019 19:30
Buurthuis Ter Cose (3850 Kozen)
WESTENDE
25-03-2019 14:00
Sint-Lutgardisschool (8434 Westende)
ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER
25-03-2019 19:00
Parochiezaal (2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver)
AAIGEM
25-03-2019 19:00
Ontmoetingscentrum (9420 Aaigem)
MOORSEL
25-03-2019 19:30
Parochiezaal (3080 Tervuren)
EKSAARDE
25-03-2019 19:30
Gildenhuis (9160 Eksaarde)
HULSHOUT
25-03-2019 19:30
KEUKEN RODE ZAAL (Mattheuscentrum) (2235 Hulshout)
DUDZELE
25-03-2019 19:30
De Lenaard (8380 Dudzele)
BIERBEEK
25-03-2019 19:30
Parochiezaal Onder den Toren (3360 Bierbeek)
RUTTEN
25-03-2019 19:30
St-Evermaruszaal (3700 Rutten)
MOORSLEDE
25-03-2019 20:00
De Patria (8890 Moorslede)
OPLINTER
26-03-2019 13:00
Parochiecentrum (3300 Oplinter)
WIELSBEKE
26-03-2019 13:30
Cultuurcentrum (8710 Wielsbeke)
BLAUBERG
26-03-2019 19:00
Norbertuszaal (2230 Herselt)
OPLINTER
26-03-2019 19:00
Parochiecentrum (3300 Oplinter)
WECHELDERZANDE
26-03-2019 19:00
Voetbalkantine (2275 Wechelderzande)
WIELSBEKE
26-03-2019 19:30
Cultuurcentrum (8710 Wielsbeke)
VOORDE
26-03-2019 19:30
Sted. Basisschool (9400 Voorde)
VAL-MEER
26-03-2019 19:30
De Bond (3770 Val-Meer)
AARTSELAAR
27-03-2019 19:00
Parochiecentrum (2630 Aartselaar)
OVERBROEK
27-03-2019 19:30
Parochiezaal (2960 Brecht)
TIELT O.-L.-VROUW
27-03-2019 19:30
Zaal 'Nut en Vreugd' (3390 Tielt-Winge)
LEBBEKE H.-KRUIS
27-03-2019 19:30
CC De Biekorf (9280 Lebbeke)
ALVERINGEM
27-03-2019 20:00
De Kwelle (8690 Alveringem)
MELSELE
28-03-2019 13:30
Boerenpoort (9120 Melsele)
DUFFEL ST.-MARTINUS
28-03-2019 19:00
Bibliotheek (2570 Duffel)
HERENT NEERPELT
28-03-2019 19:00
Parochiezaal, Keuken (3910 Neerpelt)
ZONHOVEN
28-03-2019 19:00
GF-concepts (3520 Zonhoven)
ARENDONK
28-03-2019 19:00
Zaal Ontmoeting (2370 Arendonk)
BEAUVOORDE
28-03-2019 19:15
OC Caroline (8630 Beauvoorde)
ST.-LENAARTS
28-03-2019 19:30
Het sluisken (2960 Brecht)
MELSELE
28-03-2019 19:30
Boerenpoort (9120 Melsele)
WESTRODE
28-03-2019 19:30
Parochiezaal Westrode (1861 Wolvertem)
BUNSBEEK
28-03-2019 19:30
Parochiecentrum Bunsbeek (3380 Bunsbeek)
HERENTHOUT
29-03-2019 19:30
GOC Ter Voncke (2270 Herenthout)
HEVER
01-04-2019 13:30
Parochiecentrum Carpus (3191 Hever)
LOKEREN HEIENDE
01-04-2019 19:00
Trefpunt (9160 Lokeren)
LEFFINGE
01-04-2019 19:00
Cultureel Centrum (8432 Leffinge)
OSSEL
01-04-2019 19:00
Gemeentelijke feestzaal "St. Goedele" (1785 Hamme (Vl.Br.))
ZARLARDINGE
01-04-2019 19:00
Parochiezaal Sint-Bavo (9500 Geraardsbergen)
HEVER
01-04-2019 19:30
Parochiecentrum Carpus (3191 Hever)
WINKSELE DELLE
01-04-2019 19:30
Kleine parochiezaal achter de kerk (3020 Winksele)
ST.-HUIBRECHTS-HERN
01-04-2019 19:30
't Schalkske (3732 Schalkhoven)
OOSTDUINKERKE
01-04-2019 19:30
Westhoeve (8670 Wulpen)
SCHOONAARDE
01-04-2019 19:30
Parochiezaal (9200 Schoonaarde)
BAAL
02-04-2019 13:00
Het Kadoke (3128 Baal)
ENGSBERGEN
02-04-2019 13:00
OC 't Goor (3980 Tessenderlo)
DESSELGEM
02-04-2019 13:30
OC Coorenaar (8792 Desselgem)
BRUGGE ST.-PIETER
02-04-2019 19:00
PC De Toren (8000 Brugge)
HANSBEKE
02-04-2019 19:00
Sint-Paulusschool (9850 Hansbeke)
DOORSLAAR
02-04-2019 19:00
Parochiezaal (9160 Lokeren)
BAAL
02-04-2019 19:30
Het Kadoke (3128 Baal)
GORS-OPLEEUW
02-04-2019 19:30
Zaal Leeuwerik (3840 Gors-Opleeuw)
LEUT
02-04-2019 19:30
Parochiezaal (3630 Leut)
WAKKEN
02-04-2019 19:30
OC Wielsbeke (8710 Wielsbeke)
KONINKSEM
03-04-2019 19:00
PC (3700 Koninksem)
HEKELGEM
03-04-2019 19:00
De Patro (1790 Hekelgem)
BAAL
03-04-2019 19:30
Het Kadoke (3128 Baal)
GENOELSELDEREN
03-04-2019 19:30
Sint-Maartenshof (3770 Riemst)
ROTEM STATIE
03-04-2019 19:30
Parochiecentrum Rotem (3650 Dilsen-Stokkem)
LEMBERGE
04-04-2019 19:00
't Wilgenhof (9820 Merelbeke)
DEURLE-LATEM
04-04-2019 19:00
De Vierschaar (9831 Deurle)
SCHAFFEN
04-04-2019 19:30
O.C. Scafnis (3290 Schaffen)
HEERS
04-04-2019 19:30
Gemeenschapscentrum De Bammerd (3870 Heers)
LONDERZEEL
04-04-2019 19:30
Gildenhuis (1840 Londerzeel)
LINDEL-HOEVEN
04-04-2019 19:30
Parochiezaal 'Den Drossaerd' (3900 Overpelt)
ZOLDER
08-04-2019 19:00
Jogem (3550 Zolder)
KEERBERGEN
08-04-2019 19:30
GC Den Bussel (3140 Keerbergen)
WICHELEN
09-04-2019 00:00
Gildenhuis (9260 Wichelen)
GISTEL
09-04-2019 13:30
Zaal De Tap (8470 Gistel)
HUISE
09-04-2019 19:00
Basisschool Ouwegem (9750 Ouwegem)
DESSEL
09-04-2019 19:00
Kristoffelzaal (2480 Dessel)
BELLINGEN
09-04-2019 19:00
Ontmoetingscentrum Ter Loo (1674 Bellingen)
HEIKRUIS i.s.m. afdeling BELLINGEN
09-04-2019 19:00
Ontmoetingscentrum Ter Loo (1674 Bellingen)
ZWEVEZELE
09-04-2019 19:30
Damberd (8750 Zwevezele)
HULSEN
10-04-2019 19:00
parochiezaal (2490 Balen)
BRELAAR-HEIDE
10-04-2019 19:00
Sint-Joriszaal (3583 Paal)
NIEUWERKERKEN (O.-VL.)
10-04-2019 19:00
Keuken Zaal Volkskring (9320 Nieuwerkerken)
SERSKAMP
10-04-2019 19:00
Jeugdheem (9260 Serskamp)
BEVEREN IJZER
10-04-2019 19:30
Heilig Hartzaal Beveren (8691 Beveren-aan-den-Ijzer)
STALHILLE
11-04-2019 13:30
Swaeneburg (8490 Stalhille)
S GRAVENVOEREN
11-04-2019 13:30
Parochiezaal (3798 's Gravenvoeren)
SCHOOT
11-04-2019 19:00
De Kriekel (3980 Tessenderlo)
S GRAVENVOEREN
11-04-2019 19:30
Parochiezaal (3798 's Gravenvoeren)
LEEUWERGEM
15-04-2019 19:00
Van Lul Christa (9620 Leeuwergem)
RIEMST
15-04-2019 19:30
't Paenhuys (3770 Riemst)
RIEMST
15-04-2019 19:30
't Paenhuys (3770 Riemst)
PAAL
15-04-2019 19:30
OC De Buiting (3583 Paal)
AALST ST.-ANNA
16-04-2019 19:00
De Weeg (9300 Aalst)
STAVELE
16-04-2019 19:45
Gemeentezaal De Moote (8691 Stavele)
WEZEMAAL
17-04-2019 19:30
Parochiezaal (3111 Wezemaal)
NEERREPEN
17-04-2019 19:30
Dorpszaal St.-Lutgerus (3700 Neerrepen)
NIJLEN
18-04-2019 19:00
Parochiezaal O.L.Vrouw (2560 Nijlen)
PROSPERPOLDER
23-04-2019 13:30
Jeugdcentrum (9130 Kieldrecht)
SNELLEGEM
23-04-2019 19:30
Sporthal De Schelpe (8490 Snellegem)
WAARLOOS
23-04-2019 19:30
Berkenhof (2550 Waarloos)
GROOTLO
23-04-2019 19:30
De Oude Kapel (2223 Schriek)
BESELARE
23-04-2019 19:30
De Biesweide (8980 Beselare)
ST.-MARIA-HOREBEKE
24-04-2019 19:00
Gemeenteschool (9667 Sint-Maria-Horebeke)
MAL
24-04-2019 19:30
Parochiecentrum (3700 Mal)
RUISELEDE
25-04-2019 13:30
jeugdlokaal (8755 Ruiselede)
ST.-PIETERS-KAPELLE
25-04-2019 14:00
Chirolokaal (1541 Sint-Pieters-Kapelle (Vl.Br.))
WESTMEERBEEK
25-04-2019 19:00
Chirolokaal (2235 Westmeerbeek)
BAARLE DRONGEN
25-04-2019 19:30
9031 Drongen
EKE
25-04-2019 19:30
De Zwaan (9810 Nazareth)
ST.-PIETERS-KAPELLE
25-04-2019 19:30
Chirolokaal (1541 Sint-Pieters-Kapelle (Vl.Br.))
KORTENBOS
25-04-2019 19:30
Parochiezaal Norbertusheem Kortenbos (3800 Sint-Truiden)
RUISELEDE
25-04-2019 19:30
jeugdlokaal (8755 Ruiselede)
MENDONK
29-04-2019 13:30
Cultureel Centrum Moerlede (9042 Mendonk)
WIMMERTINGEN
29-04-2019 13:30
Ontmoetingscentrum "De Wimbert" (3501 Wimmertingen)
HEES
29-04-2019 19:00
Heesterhof (3740 Hees)
LEERBEEK
29-04-2019 19:00
Zaal Parecia (1755 Leerbeek)
DAMME
29-04-2019 19:00
't Schuurtje (8340 Damme)
ZWIJNAARDE
29-04-2019 19:30
Nieuwe Melac (9052 Zwijnaarde)
WIMMERTINGEN
29-04-2019 19:30
Ontmoetingscentrum "De Wimbert" (3501 Wimmertingen)
DEFTINGE
29-04-2019 19:30
Sint-Janszaal (9571 Hemelveerdegem)
HULSTE
29-04-2019 19:30
de rijstpekker dorpshuis (8530 Harelbeke)
RUITERSKERK WAASMUNSTER
30-04-2019 00:00
Parochiezaal, St. Janskring (9250 Waasmunster)
DRONGEN
30-04-2019 09:00
Parochiezaal (9031 Drongen)
DRONGEN
30-04-2019 19:00
Parochiezaal (9031 Drongen)
GEEL PUNT
06-05-2019 19:00
parochiezaal geel punt (2440 Geel)
KRUISEIK
06-05-2019 19:30
GC DE KNIPPELAAR (8940 Wervik)
WINTERSHOVEN
06-05-2019 19:30
Parochiaal Centrum De Bron (3722 Wintershoven)
WETTEREN TEN-EDE
07-05-2019 19:00
Buurthuis Ten Ede (9230 Wetteren)
BALEGEM
07-05-2019 19:00
Parochiaal Centrum (9860 Balegem)
WAKKERZEEL
07-05-2019 19:30
Pastorie (3150 Haacht)
LEEFDAAL
07-05-2019 20:00
DISHCOVER (3001 Heverlee)
SCHILDE
08-05-2019 19:00
Gemeentelokaal (2970 Schilde)
HAASDONK
08-05-2019 19:00
Gem. Basisschool De Zeppelin (9120 Haasdonk)
BRUSSEGEM
09-05-2019 19:30
Rinkeling School (1785 Brussegem)
PULDERBOS
14-05-2019 19:00
Gemeentezaaltje (2242 Pulderbos)
ERWETEGEM
14-05-2019 19:30
De Gilde (9620 Erwetegem)
MUNSTERBILZEN
14-05-2019 19:30
Keuken Kabotske (3740 Munsterbilzen)
MOL ACHTERBOS
15-05-2019 19:30
PAROCHIEZAAL MOL-ACHTERBOS (2400 Mol)
WALTWILDER
15-05-2019 19:30
Zaal Des Wouds (3740 Waltwilder)
EINDHOUT
16-05-2019 19:00
Zaal St.-Lambertus (2430 Eindhout)
S HERENELDEREN
16-05-2019 19:30
Aldor (3700 's Herenelderen)
ST.-JOB-IN-'T-GOOR
17-05-2019 13:30
De Lindeboom (Goorhof) (2960 Sint-Job-in-'t-Goor)
ST.-JOB-IN-'T-GOOR
17-05-2019 19:30
De Lindeboom (Goorhof) (2960 Sint-Job-in-'t-Goor)
WESTMALLE
21-05-2019 13:00
Parochiecentrum (2390 Westmalle)
WESTMALLE
21-05-2019 19:00
Parochiecentrum (2390 Westmalle)
MUNKZWALM
21-05-2019 19:15
Parochiaal Centrum (9630 Munkzwalm)
POLLARE
21-05-2019 19:30
Parochiaal Centrum (9401 Pollare)
BETEKOM
22-05-2019 19:30
Zaal Verhaegen (3130 Betekom)
BETEKOM
23-05-2019 19:30
Zaal Verhaegen (3130 Betekom)
STADEN
28-05-2019 19:30
Die Roose (8840 Staden)
EVERBERG
03-06-2019 19:30
Parochiezaal (3078 Everberg)
HEIST-OP-DEN-BERG
05-06-2019 19:30
zaal Withof (keuken) (2220 Heist-op-den-Berg)
OOSTVLETEREN
06-06-2019 19:30
Dorpshuis Westvleteren (8640 Westvleteren)
WESTVLETEREN
11-06-2019 19:30
Dorpshuis (8640 Westvleteren)
KAPELLE-O/D-BOS
17-06-2019 19:30
Sint-Godelieve-Instituut (1880 Kapelle-op-den-Bos)
ST.-LIEVENS-ESSE
11-09-2019 19:30
St. Lievenskring (9550 Sint-Lievens-Esse)
MOORSELE
16-09-2019 19:30
OC De Stekke (8560 Moorsele)
WOLFSDONK
17-09-2019 19:00
Ons lokaaltje (oude jongensschool) (3201 Langdorp)
NIEUWMOER
18-09-2019 19:00
Parochiezaal St Norbertus (2920 Kalmthout)
DRIEKAPELLEN
19-09-2019 19:15
lagere school (8600 Nieuwkapelle)
MOERBEKE-ATEMBEKE
24-09-2019 19:30
Refter St. Catharinacollege (9500 Moerbeke)
HERDERSEM
24-09-2019 19:30
Parochiaal Centrum (9310 Herdersem)
BELLEGEM
01-10-2019 19:30
OC De Wervel (8510 Bellegem)
SCHELDERODE
07-10-2019 19:00
SG De Graankorrel (9820 Schelderode)
LOVENJOEL
07-10-2019 19:30
't Stichelke (3360 Lovenjoel)
MEEUWEN
08-10-2019 19:30
't Heem (3670 Meeuwen)
GREMBERGEN
09-10-2019 19:00
Gildenhuis (9200 Grembergen)
OOSTHOVEN
09-10-2019 19:30
School Reuzenpas (2360 Oud-Turnhout)
ZAMMELEN
09-10-2019 19:30
Parochiaal Centrum (3720 Kortessem)
BALEN
14-10-2019 19:00
Parochiecentrum (2490 Balen)
RUDDERVOORDE
21-10-2019 19:30
Gemeenschapshuis (Riderfort) (8020 Ruddervoorde)
BORLO
04-11-2019 19:30
Pastorie (naast de kerk) (3891 Borlo)
HERSELT
14-11-2019 19:00
2230 Herselt
NEERPEDE
19-11-2019 19:00
Zaal Breughel (1070 Anderlecht)
OUTER
19-11-2019 19:30
De Pallieter (9406 Outer)
BERLAAR
21-11-2019 13:00
Petruskeuken (OCBallaer) (2590 Berlaar)
BEVER
21-11-2019 19:30
Parochiezaal (1547 Bever)
MOORSEL (O.-VL.)
26-11-2019 19:00
Trefcentrum (9310 Moorsel)
HOOGSTRATEN
28-11-2019 00:00
V.T.I. Spijker (2320 Hoogstraten)
ST.-ANTONIUS
16-12-2019 19:30
Catharinahuis (2980 Zoersel)
Toon kaart op volledige grootte
Sluit kaart op volledige grootte
Let op!
Instellingen zijn gevonden, maar niet volledig, contacteer een site beheerder om deze te vervolledigen.
Praktische info
{{voorwaarde.DisplayMember}}