Creatief met zelfhardende klei

Zelfhardende klei is een plezier om mee te werken.
Het basismateriaal is keukengerief: een deegrol, mesje en uitsteekvormen. Maak labels met een boodschap, een mobiel voor de kinderkamer of voor op je terras, servetringen, plantenpotjes, leuke schaaltjes voor juwelen, slingers, wenskaarten of decoraties voor de feesttafel.

Landelijk Praktijkatelier
Zoek waar je deze activiteit kan volgen
Straal
   
Van:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Tot:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
MOL ACHTERBOS
24-01-2019 19:30
PAROCHIEZAAL MOL-ACHTERBOS (2400 Mol)
GRIMBERGEN
12-02-2019 19:30
Charleroyhoeve (1850 Grimbergen)
SCHELDEWINDEKE
20-02-2019 19:00
Parochiehuis De Rots (9860 Scheldewindeke)
ROSMEER
25-02-2019 19:30
Eetzaal school Rosmeer (3740 Rosmeer)
GROOT-BIJGAARDEN
04-03-2019 14:00
Collegium (1702 Groot-Bijgaarden)
HAMME ST.-ANNA
06-03-2019 14:00
Sint Annacentrum (9220 Hamme (O.-Vl.))
PROSPERPOLDER
13-03-2019 14:00
Jeugdcentrum (9130 Kieldrecht)
KOBBEGEM
14-03-2019 19:30
Oude School (1730 Kobbegem)
HOLLEBEKE
19-03-2019 19:30
oc De Oude School (8902 Hollebeke)
BEERVELDE
23-03-2019 14:00
Serre BEA (9080 Beervelde)
ZOERSEL
25-03-2019 19:00
Zonneputteke (2980 Zoersel)
VECHMAAL
09-04-2019 19:00
Ontmoetingscentrum (3870 Vechmaal)
BRECHT
12-04-2019 13:30
Gemeenschapscentrum (2960 Brecht)
ACHEL
17-04-2019 19:30
Michielshof (3930 Achel)
PIRINGEN
17-04-2019 19:30
Parochiezaal Piringen (3700 Piringen (Tongeren))
ZEVEKOTE
09-05-2019 19:00
Bazelaarhof, Devreese Patrick en Dorine (8470 Zevekote)
OUTER
21-05-2019 19:00
De Pallieter (9406 Outer)
ST.-HUIBRECHTS-HERN
22-05-2019 19:30
't Schalkske (3732 Schalkhoven)
ASTENE
23-05-2019 19:30
Ter Leie (9800 Astene)
HIJFTE
09-09-2019 19:22
Zaal De Kneut (9080 Lochristi)
SINT-DENIJS
12-09-2019 19:00
OC Ter Streye (8554 Sint-Denijs)
ITTERBEEK
17-09-2019 19:30
Parochiale lokalen (1701 Itterbeek)
BILZEN
18-09-2019 19:30
Parochiezaal (3740 Bilzen)
PULLE
20-09-2019 19:30
De Griffel (2243 Pulle)
ELINGEN
25-09-2019 19:30
Ons Parochiehuis (1671 Elingen)
ST.-HUIBRECHTS-LILLE
26-09-2019 19:30
Parochiezaal (3910 Sint-Huibrechts-Lille)
HULSHOUT
30-09-2019 19:30
PASTORIJ HULSHOUT (2235 Hulshout)
GIERLE
02-10-2019 19:30
't Centrum (2275 Gierle)
DRONGEN i.s.m. afdeling VINDERHOUTE
04-10-2019 19:00
Chalet (9921 Vinderhoute)
VINDERHOUTE
04-10-2019 19:00
Chalet (9921 Vinderhoute)
ELINGEN
09-10-2019 19:30
Ons Parochiehuis (1671 Elingen)
DRONGEN i.s.m. afdeling VINDERHOUTE
11-10-2019 19:00
Chalet (9921 Vinderhoute)
VINDERHOUTE
11-10-2019 19:00
Chalet (9921 Vinderhoute)
ALKEN
11-10-2019 19:30
Gemeenschapscentrum Sint-Jorisheem (3570 Alken)
GOOIK
12-10-2019 14:00
Rita Callebout (1755 Leerbeek)
LEISELE
16-10-2019 19:00
Gemeentelijke Feestzaal (8691 Leisele)
VELDWEZELT
16-10-2019 19:30
Berenhof (3620 Veldwezelt)
BAAL
19-10-2019 09:00
BOSKERAMIEK (3390 Tielt-Winge)
HOUTEM VEURNE
22-10-2019 19:00
OC De Troenke (8630 Houtem (W.-Vl.))
PUTTE
22-10-2019 19:30
parochiezaal Putte (2580 Putte)
ENGSBERGEN
23-10-2019 19:00
OC 't Goor (3980 Tessenderlo)
BOEKHOUT
24-10-2019 19:00
Dennenhof (3890 Boekhout)
SCHELDEWINDEKE
29-10-2019 14:00
Parochiehuis De Rots (9860 Scheldewindeke)
GIERLE
30-10-2019 13:30
Ten huize van Van Dingenen Ans (2275 Gierle)
RIJKEVORSEL
14-11-2019 19:30
Klooster (2310 Rijkevorsel)
PELLENBERG
27-11-2019 19:30
Pastorij (3212 Pellenberg)
HAMME CENTRUM
03-12-2019 19:00
Sint-Renildezaal (9220 Hamme (O.-Vl.))
MOERBEKE-WAAS
09-12-2019 19:00
Parochiecentrum (9180 Moerbeke-Waas)
GIERLE
14-12-2019 13:30
Ten huize van Van Dingenen Ans (2275 Gierle)
GRUITRODE
16-12-2019 19:30
Cultuurpunt (3670 Gruitrode)
Toon kaart op volledige grootte
Sluit kaart op volledige grootte
Let op!
Instellingen zijn gevonden, maar niet volledig, contacteer een site beheerder om deze te vervolledigen.
Praktische info
{{voorwaarde.DisplayMember}}