Knusse huissokjes breien

Brei leuke warme huisslofjes of sokjes met twee of vier breinaalden.
Leer je graag sokken breien? Dat kan met twee naalden. Of daag jezelf uit en brei met vier of vijf breinaalden. Brei sokken op maat en huisslofjes met of zonder zooltje. Kies voor speelse motieven en kleurcombinaties of eenvoudigweg voor garen in kleurverloop.

Zin om direct aan de slag te gaan? In 'Ons Breiboek' staan de werkbeschrijvingen.

Landelijk Praktijkatelier
Zoek waar je deze activiteit kan volgen
Straal
   
Van:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Tot:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
KOBBEGEM
27-08-2013 19:30
Oude School (1730 Kobbegem)
GROTE-SPOUWEN
04-09-2013 19:30
Zaal 'Onder Ons' (3740 Grote-Spouwen)
RELST
04-09-2013 19:30
Park van Relst (1910 Kampenhout)
ELSEGEM
04-09-2013 19:30
Parochiezaal (9790 Elsegem)
HUISE
05-09-2013 19:00
Gemeentecomplex (9750 Huise)
SNELLEGEM
09-09-2013 13:30
Sporthal De Schelpe (8490 Snellegem)
OVERIJSE
09-09-2013 19:00
Ter Yse (3090 Overijse)
LAFELT
11-09-2013 19:30
Kloosterhof (3770 Vlijtingen)
ZUIENKERKE
11-09-2013 19:30
Notelaer (8377 Zuienkerke)
RAMSEL
11-09-2013 19:30
Oud gemeentehuis (2230 Ramsel)
ST.-PIETERS-LEEUW
12-09-2013 19:00
Parochiecentrum (1600 Sint-Pieters-Leeuw)
SINAAI
12-09-2013 19:00
Parochiezaal (9112 Sinaai-Waas)
HEULE
12-09-2013 19:30
't Kasteel (8501 Heule)
WILSELE-PUTKAPEL
12-09-2013 19:30
Vrije basisschool Wilsele-Putkapel (3012 Wilsele)
WERM
16-09-2013 19:00
Parochiezaal (3730 Werm)
ZAFFELARE
16-09-2013 19:30
Oude Bibliotheek - Boven (9080 Zaffelare)
HULSHOUT
16-09-2013 19:30
Rode zaal (keuken) (2235 Hulshout)
NIEL
17-09-2013 19:00
Lindenhof (3890 Niel-bij-Sint-Truiden)
ST.-MARTENS-LATEM
17-09-2013 19:00
Cultureel Centrum (9830 Sint-Martens-Latem)
ZEVERGEM
17-09-2013 19:30
Veldblomme (9840 Zevergem)
BREE
18-09-2013 19:30
Sociaal Centrum (3960 Bree)
LOKEREN HEIENDE
19-09-2013 19:00
Trefpunt (9160 Lokeren)
POPERINGE
23-09-2013 13:30
Dienstencentrum (8970 Poperinge)
WAARSCHOOT
23-09-2013 19:30
Cultureel Centrum (9950 Waarschoot)
HAMME CENTRUM
24-09-2013 19:00
St. Renildezaal (9220 Hamme (O.-Vl.))
KLEINE-SPOUWEN
24-09-2013 19:30
Ontmoetingscentrum Amandus (3740 Kleine-Spouwen)
PAMEL
24-09-2013 19:30
PZ Ons Huis (1760 Pamel)
BEVEREN IJZER
24-09-2013 19:30
H.-Hart-Zaal (8691 Beveren-aan-den-Ijzer)
DE KLINGE
25-09-2013 19:00
Goukensberg (9170 De Klinge)
KERKOM (LIMB.)
25-09-2013 19:00
Parochiezaal (3800 Kerkom-bij-Sint-Truiden)
MUNTE
25-09-2013 19:00
Ontmoetingscentrum (9820 Munte)
MEEUWEN
25-09-2013 19:30
't Heem (3670 Meeuwen)
MANNEKENSVERE
26-09-2013 13:30
Gemeentezaal (8433 Mannekensvere)
NEVELE
26-09-2013 13:30
Zaal Berkentopje (9850 Nevele)
GEETBETS
30-09-2013 13:00
Pastorij (3450 Geetbets)
BERLAAR
30-09-2013 19:00
Ontmoetingscentrum Ballaer (2590 Berlaar)
DUISBURG
30-09-2013 19:00
Pachthof Stroykens (3080 Duisburg)
MERELBEKE
30-09-2013 19:30
St.-Jozefzaal (9820 Merelbeke)
RUMST
01-10-2013 19:00
Parochiezaal Vosberg (2840 Rumst)
BLAUBERG
02-10-2013 19:30
KVLV-lokaal Blauberg (2230 Herselt)
HAASDONK
02-10-2013 19:30
Polyzaal (achter nieuw gemeentehuis (9120 Haasdonk)
BREENDONK
02-10-2013 19:30
Parochiaal Centrum (2870 Breendonk)
ZONHOVEN
03-10-2013 19:00
De Kwint (3520 Zonhoven)
LINT
08-10-2013 13:00
De Schakel 1 (2547 Lint)
ZWIJNDRECHT
09-10-2013 19:00
Oud Gemeentehuis (2070 Zwijndrecht)
GODSHEIDE
09-10-2013 19:30
Ontmoetingscentrum (3500 Hasselt)
BOUWEL
09-10-2013 19:30
Parochiezaal (2288 Bouwel)
BORLO
09-10-2013 19:30
De Groeiboog (3891 Borlo)
ZOERSEL
09-10-2013 19:30
Zonneputteke (2980 Zoersel)
ZONDEREIGEN
09-10-2013 19:30
Parochiezaal (2387 Baarle-Hertog)
HOGEN
10-10-2013 13:00
KVLV-Lokaal (naast de kerk) (3450 Geetbets)
WEELDE
10-10-2013 19:00
Parochiecentrum St.-Michiel (2381 Weelde)
ZWANEVEN
14-10-2013 19:00
Parochiezaal Zwaneven (2360 Oud-Turnhout)
TONGERLO
14-10-2013 19:00
Tongelhof (2260 Tongerlo (Antw.))
GROTE-BROGEL
14-10-2013 20:00
Breughelheem (3990 Grote-Brogel)
BROECHEM
15-10-2013 09:00
Gildenhuis (2520 Broechem)
DEURNE (BRAB.)
15-10-2013 19:00
S.O.K. (3290 Deurne (Vl.Br.))
ENGSBERGEN
16-10-2013 19:00
OC 't Goor (3980 Tessenderlo)
ALKEN TERKOEST
17-10-2013 19:30
d'Erckenteelcentrum (3570 Alken)
LEFFINGE
22-10-2013 13:30
Cultureel Centrum (8432 Leffinge)
TONGERLO (LIMB.)
22-10-2013 19:30
Parochiezaal (3960 Tongerlo (Limb.))
STAVELE
22-10-2013 20:00
Gemeentezaal De Moote (8691 Stavele)
LONDERZEEL
23-10-2013 19:30
Gildenhuis (1840 Londerzeel)
NOORDERWIJK
29-10-2013 19:00
Parochiecentrum (2200 Noorderwijk)
LEBBEKE H.-KRUIS
30-10-2013 19:30
Parochiezaal (9280 Lebbeke)
ST.-ANTONIUS
04-11-2013 19:30
Gemeentehuis (2980 Zoersel)
BEERVELDE
06-11-2013 19:30
Bonte Koe (9080 Beervelde)
GRAMMENE
06-11-2013 19:30
Leiezicht (9800 Grammene)
DIEPENBEEK
12-11-2013 19:00
OC Lutselus (3590 Diepenbeek)
GEEL STELEN
13-11-2013 13:00
Parochiezaal (2440 Geel)
LIEZELE
14-11-2013 19:30
Polyvalente zaal (2870 Liezele)
DESSELGEM
18-11-2013 14:00
OC Coorenaar (8792 Desselgem)
OVERIJSE
18-11-2013 19:00
Ter Yse (3090 Overijse)
KLEINE-BROGEL
19-11-2013 19:30
Ontmoetingscentrum (3990 Kleine-Brogel)
WAUBERG
27-11-2013 19:30
Ons Huis (3990 Peer)
Toon kaart op volledige grootte
Sluit kaart op volledige grootte
Let op!
Instellingen zijn gevonden, maar niet volledig, contacteer een site beheerder om deze te vervolledigen.
Praktische info
{{voorwaarde.DisplayMember}}