Wie is wie?

 

Nationaal voorzitster                                                Directeur

 


Nik Van Gool  
tel. 016/24 39 02 
e-mail nvangool@ons.be
Monique De Dobbeleer
tel. 016/24 39 07
e-mail mdedobbeleer@ons.be

 

 

Onthaal en algemeen secretariaat

 




Maria Coenen
tel. 016/24 39 34
e-mail mcoenen@ons.be
Jackie De Nys
tel. 016/24 39 33
e-mail jdenys@ons.be
Administratief medewerker Administratief medewerker  
     


 
Katia Vangoidtsenhoven 
tel. 016/24 39 54
e-mail kvangoidtsenhoven@ons.be
Sara Vandamme 
tel. 016/24 39 38 
e-mail svandamme@ons.be
 
Administratief medewerker Office Manager  

 

 

Beleid en organisatie / Projecten

 




Bart Hombrouckx
gsm 0475/73 14 12
e-mail bhombrouckx@ons.be

Chris Van Hoof
tel. 016/24 39 38
e-mail cvanhoof@ons.be

Stefaan Voet
gsm 0477/70 95 61
e-mail svoet@ons.be

 

 

Boekhouding en verzekering

 

Carine Lambaerts
tel. 016/24 39 16 - 0479/79 60 63
e-mail clambaerts@ons.be
Sonja Janssens
tel. 016/24 39 27
e-mail sjanssens@ons.be

Manager Afdelingslogistiek en financiën

 

 

KVLV-winkel

 


Brigitte Verheyden
tel. 016/24 39 18
e-mail bverheyden@ons.be
Kristl Dioos
tel. 016/24 39 19
e-mail kdioos@ons.be

 

 

Administratie aansluiten en abonnementen

 

Monique Mommaerts
tel. 016/24 39 25 
e-mail ledenadmin@ons.be
Lieve Boogaerts 
tel. 016/24 39 15 
e-mail ledenadmin@ons.be
 

 

 

Administratie activiteiten en cursussen

 




Mia Molenberghs
tel. 016/24 39 20
e-mail mmolenberghs@ons.be
Monique Mommaerts
tel. 016/24 39 25   
e-mail mmommaerts@ons.be
 

 

 

Aanspreekpunt vormingswerkers

 

Mia Molenberghs
tel. 016/24 39 20
e-mail mmolenberghs@ons.be

 

 

Vormingswerkers

 




Ria Colaert
gsm 0495/43 09 94
e-mail rcolaert@ons.be
Vera Criel
gsm 0477/16 00 73
e-mail vcriel@ons.be
Christel Delen
0477/16 00 66
e-mail cdelen@ons.be
 



Hilde Desair
tel 011/88 49 20
e-mail hdesair@ons.be
Lucrèce De Reycke
0477/16 00 69
e-mail ldereycke@ons.be
Hilde Jammaers
0474/41 87 01
e-mail hjammaers@ons.be
   



Rita Keereman
0477/16 00 71
e-mail rkeereman@ons.be
Sabine Lambrechts
0477/16 00 72
e-mail slambrechts@ons.be
Mariette Schenk
0477/16 00 70
e-mail mschenk@ons.be
 



Karine Tanghe
056/42 38 03
e-mail ktanghe@ons.be
Christine Willems
0477/16 00 67
e-mai cwillems@ons.be

 

 

Studie- en programmatiedienst

 




Annemie Morris
tel. 016/24 39 46
e-mail amorris@ons.be
Hilde Pierre
tel. 016/24 39 36
e-mail hpierre@ons.be
Inge Rom
tel. 016/24 20 13
e-mail irom@ons.be
Stafmedewerker bewust en lekker eten

Stafmedewerker groendecoratie


Stafmedewerker gezondheid, sport,
wellness en vrouwen in de samenleving
   



Lotte Van Boxem
tel. 016/24 39 26
e-mail lvanboxem@ons.be
Christine Van Soom
tel. 016/24 39 41  
e-mail cvansoom@ons.be
Leen Vermeire 
tel. 016/24 39 50
e-mail lvermeire@ons.be
Stafmedewerker duurzaamheid

Stafmedewerker creativiteit en mode
Stafmedewerker persoonlijke groei, relatie, opvoeding en spiritualiteit

 

 

Communicatie en website

 




Caroline Audoor
tel. 016/24 39 56 - 0496/90 52 22
e-mail caudoor@ons.be
Margo De Meyer
tel. 016/24 20 17
e-mail margodemeyer@ons.be
Sofie Verbeeck
tel. 016/24 39 31
e-mail sverbeeck@ons.be
Persverantwoordelijke
Business Expert e-Communicatie

 

 

Teamcoaches

 




Katrijn De Clercq
tel. 09/210 84 95 - 0476/97 28 92 
e-mail kdeclercq@ons.be

An Voets
tel. 09/210 84 90 - 0479/15 02 27
e-mail avoets@ons.be
Teamcoach Team West

Teamcoach Vormingswerkers

 

 

KVLV-consulenten

 

Provincie Antwerpen    
 


Kristel Braeken
gsm 0479/15 02 24             
e-mail kbraeken@ons.be
Hild Laenen
tel. 014/86 11 80 - 0479/15 02 23
e-mail hlaenen@ons.be
Brenda Aerts
tel. 014/86 11 80 - 0476/97 30 05
e-mail baerts@ons.be
Gemeenten: Balen, Beringen, Geel, Grobbendonk, Herentals, Herenthout, Herselt, Heusden-Zolder, Hulshout, Laakdal, Leopoldsburg, Meerhout, Mol, Olen, Tessenderlo, Vorselaar, Westerlo



Gemeenten: Arendonk, Beerse, Brasschaat, Brecht, Dessel, Essen, Hoogstraten, Kalmthout, Kapellen, Kasterlee, Lille, Malle, Merksplas, Oud-Turnhout, Ravels, Retie, Rijkevorsel, Schilde, Schoten, Stabroek, Turnhout, Vorselaar, Wijnegem, Wuustwezel, Zandhoven, Zoersel  Gemeenten: Aartselaar, Berlaar, Boechout, Borsbeek, Duffel, Edegem, Grimbergen, Heist-op-den-Berg, Hemiksem, Hove, Kapellen, Kontich, Lier, Mechelen, Mortsel, Niel, Nijlen, Putte, Ranst, Rumst, Schelle, Sint-Katelijne-Waver, Willebroek, Wommelgem

 

Provincie Limburg

 


Veerle Daenen 
tel. 089/32 80 72 - 0479/15 02 26
e-mail vdaenen@ons.be
Noëlla Schouteden
tel. 089/32 80 72 - 0479/15 02 25    
e-mail nschouteden@ons.be

Gemeenten: Alken, Bilzen, Borgloon, Diepenbeek, Hasselt, Herstappe, Hoeselt, Kortessem, Riemst, Tongeren, Voeren, Wellen, Zonhoven



Gemeenten: As, Bochelt, Bree, Dilsen-Stokkem, Genk, Hamont-Achel, Hechtel-Eksel, Houthalen-Helchteren, Kinroi, Lanaken, Lommel, Maaseik, Maasmechelen, Meeuwen-Gruitrode, Neerpelt, Opglabbeek, Overpelt, Peer, Zutendaal
 
     
Provincie Vlaams-Brabant    
 


Anneleen Schoeters
tel. 016/24 39 23 - 0479/96 19 58
e-mail aschoeters@ons.be
Brigitte Van Malderen 
tel. 02/452 87 12 
e-mail bvanmalderen@ons.be
Veerle Van Welden 
tel. 016/24 39 62 - 0479/96 19 51 
e-mail vvanwelden@ons.be 
Gemeenten: Bekkevoort, Diest, Geetbets, Glabbeek, Hoegaarden, Kortenaken, Landen, Linter, Scherpenheuvel-Zichem, Tienen, Zoutleeuw









Gemeenten: Beersel, Bever, Buggenhout, Dilbeek, Galmaarden, Gooik, Halle, Herne, Hoeilaart, Lennik, Linkebeek, Londerzeel, Meise, Merchtem, Opwijk, Pepingen, Roosdaal, Sint-Genesius-Rode, Sint-Pieters-Leeuw, Ternat, Wemmel






Gemeenten: Aarschot, Begijnendijk, Bertem, Bierbeek, Bonheiden, Boortmeerbeek, Boutersem, Gingelom, Halen, Haacht, Heers, Herent, Herk-de-stad, Holsbeek, Huldenberg, Kampenhout, Keerbergen, Kortenberg, Kraainem, Leuven, Lubbeek, Lummen, Machelen, Nieuwerkerken, Oud-Heverlee, Overijse, Rotselaar, Sint-Truiden, Steenokkerzeel, Tervuren, Tielt-Winge, Tremelo, Vilvoorde, Wezembeek-Oppem, Zaventem, Zemst  
     
Provincie Oost-Vlaanderen    
 

 

Marieke Colpaert
tel. 051/23 25 74
e-mail mcolpaert@ons.be
Annemie De Gussem
tel. 09/210 84 92 - 0477/16 00 63
e-mail adegussem@ons.be
Sofie De Neve
tel. 0476/97 30 72
e-mail sdeneve@ons.be
Gemeenten: Anzegem, Avelgem, Deerlijk, Geraardsbergen, Horebeke, Kluisbergen, Lierde, Maarkedal, Ninove, Oudenaarde, Ronse, Spiere-Helkijn, Zwevegem
Gemeenten: De Pinte, Destelbergen, Gent, Lochristi, Lokeren, Merelbeke, Moerbeke, Sint-Martens-Latem, Wachtebeke, Zelzate
Gemeenten: Aalst, Erpe-Mere, Denderleeuw, Haaltert



     
     
Marieke Dewitte
tel. 09/210 84 90 - 0477/16 00 65
e-mail mdewitte@ons.be
Annie Marijsse
tel. 09/210 84 91 - 0477/16 00 64
e-mail amarijsse@ons.be
Lieve Vandriessche
tel. 09/230 25 24 
e-mail lvandriessche@ons.be
Gemeenten: Aalter, Assenede, Eeklo, Gavere, Kaprijke, Kruisem, Lievegem, Maldegem, Sint-Laureins, Wortegem-Petegem  

Gemeenten: Berlare, Beveren, Buggenhout, Dendermonde, Hamme, Kruibeke, Lebbeke, Sint-Gillis-Waas, Sint-Niklaas, Stekene, Temse, Waasmunster, Zele Gemeenten: Deinze in het land van Nevele, Nazareth, Zulte



     


 
An Voets 
tel. 09/210 84 90 - 0479/15 02 27 
e-mail avoets@ons.be


Gemeenten: Brakel, Herzele, Laarne, Lede, Melle, Oosterzele, Sint-Lievens-Houtem, Wetteren, Wichelen, Zwalm, Zottegem





     
Provincie West-Vlaanderen     
   

Patricia Byttebier
tel. 051/23 25 70 - 050/71 06 18
e-mail pbyttebier@ons.be
Karla Derwael
tel. 051/23 25 72 - 0472/74 09 67
e-mail kderwael@ons.be
Charlotte Vermeulen
tel. 051/23 25 73 - 0472/93 51 51 
e-mail cvermeulen@ons.be
Gemeenten: Aalter, Ardooie, Beernem, Blankenberge, Brugge, Damme, Hooglede, Jabbeke, Knokke-Heist, Lichtervelde, Meulebeke, Oostkamp, Pittem, Roeselare, Ruiselede, Staden, Tielt, Torhout, Wingene, Zedelgem, Zuienkerke
Gemeenten: Harelbeke, Heuvelland, Ieper, Ingelmunster, Izegem, Kortrijk, Kuurne, Langemark-Poelkapelle, Ledegem, Lendelede, Menen , Mesen, Moorslede, Wervik, Wevelgem, Zonnebeke


Gemeenten: Alveringem, Bredene, De Haan, De Panne, Diksmuide, Gistel, Houthulst, Ichtegem, Koekelare, Koksijde, Kortemark, Lo-Reninge, Middelkerke, Nieuwpoort, Oostende, Oudenburg, Poperinge, Veurne, Vleteren

 

 

 

KVLV-Agra

 

Hier vind je de contactgegevens van KVLV-Agra

 

 


Beleid en organisatie